Bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel yoğun şekilde ilgi çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları itibariyle büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihsel kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları oluşturan şirketler arasında yer almakta olan Achilles, zamanımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etken tüketicilere yeni giriş oluşturan şirketlerin içine düştüğü büyük hatalardan birisi olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları içinde yer almaktadır.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi sebebi ile imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları arasında en meşhur olanıdır. Bu hale etki eden temel faktör elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın azami performansını deneyebilir, Achilles art Sport serisi ürünleriyle ayrıcalıklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

ekseriyetle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu ucuz fiyatlarına, enfazla performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı sıra yoğun şekilde dayanıklı olabilmesi sayesinde elde etmiştir. bununla beraber Achilles oto lastik fiyatlarının hesaplı ürünler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.

News Reporter