eğer bir arazi sürüşü tutkunuysanız ve ya büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki doğrudan etkileyecektir. bunun gibi pozisyonlarda BF Goodrich lastikleri doğru seçenekler listesinde ilk sıralardaki noktayı ile karşınıza çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 vasıta tiplerine özel üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir şirket olarak hizmet vermektedir.

oldukça geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile enfazla tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük hareket kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, sürat kesme, durma ve dayanıklılık gibi bölgelerde alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için oldukça kritik bir etkendir. özellikle off-road, SUV ve 4×4 vasıta tipleri için söz konusu olan bu halde BF Goodrich farkını açıkça ortaya koymakta ve size gereksinim duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran esas etkin “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak zamanımızda başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, bütün hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bu gibi özellikleri bütün ürünlerine uygulamaktadır. bununla beraber bu uygulamalar sırasında türlü aşamalarda yapılmakta olan testler yardımıyla Bf Goodrich’in ürettiği bütün lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunuluyor.

bilhassa uzun yolculuklarla sık yoğun karşılaşmakta olan insanlar için ve değişik hava şartlarının söz konusu olduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip olduğu geniş ürün ağı meselesinde mühim bir ilgi ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler yardımı ile üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılmaktadır ki, her zaman esas prensipleri evvela can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.

News Reporter