BKT Paris SIMA Fuarı İçin İddialı

BKT, uluslararası çapta bir ilke imza atarak üretmiş olduğu en büyük boyutlu tarım lastiklerini sergileyecek. Futbol, ziyaretçilerinin sahaya girme deneyimini tadabilecekleri ve Coupe de la Ligue BKT finallerine bilet kazanma şansı yakalayabilecekleri BKT standının diğer bir başat üyesi. BKT, Uluslararası Tarım Fuarı SIMA’da büyük izler bırakma amacıyla hazır bulunuyor. Öncelikle, BKT standında sergilenen Agrimax Force’un yeni ebatlarını fark etmemek olanaksız. En az 2,30 metre çapa sahip radyal lastikler, BKT’nin ürettiği en büyük ebat olma özelliğini taşıyor. BKT serisinde yer alan ürünün IF 750/75 R 46 versiyonu ise statü göstergesi olma misyonunu üstleniyor.

BKT Agrimax Force Üstün Performans Sunuyor

250 HP üstü yüksek güce sahip traktörler için olmazsa olmaz özellikler olan çekiş, hız ve esnekliğin mükemmel bir kombinasyonunu bünyesinde taşıyan Agrimax Force’un sırrı, BKT tarafından daha da ilerletilmiş olan ve lastiğin düşük basınçta çalışmasına olanak sağlaması ile toprak sıkışmalarının oranını büyük oranda düşüren IF teknolojisi. D sınıfı hız endeksinin desteğiyle Agrimax Force, basınç değişimine ihtiyaç duymadan saatte 65 km hıza ulaşabiliyor. 1500 kg pleksiglastan üretilen şeffaf dev traktörün arka aksında Ridemax IT 697 M+S’nin yeni ebatı 710/70 R 42, ön aksında ise 600/70 R 30 boyutu takılı. Yeşil alan bakımı, karayolu ulaşımı, yol temizleme işlemleri gibi kışın gerçekleştirilen uygulamalar için özel olarak dizayn edilen lastiğin M+S (çamur+kar) işaretlemesi bulunuyor.

BKT Coupe de La Ligue Turnuvasının Yeni Sponsoru

Bu sene, dünya genelindeki dikkat çekici spor sponsorluğu sayesinde adından söz ettiren BKT ismini Fransa’da da duyuruyor. Bu yıldan itibaren önümüzdeki altı sezon boyunca  Coupe de La Ligue futbol turnuvası, Coupe de La Ligue BKT olarak anılacak.  Şirket için bu, Fransa’da yaşayan futbolsever kullanıcılarla yakınlaşmak için stratejik bir seçim olma özelliği taşıyor. Tam da bu kullanıcı grubu için stant içerisinde deneyimleyebilecekleri bir spor deneyimi dizayn edildi. Bu deneyim, 30 Mart 2019’da Villeneuve d`Ascq’deki Stade Pierre Mauroy’da gerçekleştirilecek finaller için bilet kazanma fırsatı da sunuyor.

BKT: Tarım Sahalarından Futbol Sahalarına

BKT standında, çeşitli hediye cihazlar kazanmak için oyunlar oynanabilecek. Pek çok BKT etkinliğinin resmi konuğu olan serbest stil futbolcu Iya Traoré, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesini ve dünya çapında ün kazanmasını sağlayan hareketlerinden bazılarını sergileyerek futbol severlere unutulmaz anlar yaşatacak. Tarım sahalarından spor sahalarına, işlerine olan tutkudan spora olan tutkuya giden yolda BKT’nin asıl amacı futbol maçı izlerken dahi müşterilerine yakın olabilmek. BKT yaşamın her anında saygı, rekabet, takım oyunu ve takım ruhu gibi sporun ortak değerleri olan değerlere sahip bir firma olma özelliği taşıyor.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir