Michelin, CrossGrip Lastik Serisine Yeni Ebatlar Ekleniyor

Michelin CrossGrip’in yeni ebatları 440/80 R34 ve 480/80 R34, hem orijinal ekipman hem perakende satış pazarında ebat sayısını 12’ye yükseltiyor.

Michelin Müşteri Mühendisliği Destek Müdürü Gordon Brookes: “Michelin CrossGrip, 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana müşterilerimiz arasında oldukça popüler oldu. Ürün yelpazemizi iki yeni ebatla genişletmek, cazibesini daha da arttıracak. Bu lastikler; spor sahaları ve çim sahalar gibi zemin koşullarında çok iyi performans gösteriyor. Özellikle karlı, buzlu ve yumuşak zeminlerde etkili performans sunuyor. Bu nedenle kış aylarına giriş yaparken bu ebatların sunulması, ideal zamanın seçildiğini gösteriyor.”

Michelin CrossGrip Lastikleri Yıl Boyunca Yüksek Çekiş Gücü Sağlıyor

Michelin CrossGrip lastikler, popüler Compact Line serisinin bir parçası. Bu lastikler, yüksek yük taşıma kapasitesi ve yıl boyunca kullanım için tasarlanmış özel bir kauçuk bileşiği sunuyor. Yönsüz sırt deseni, ileri veya geri viteste manevra yaparken sürücünün direksiyon hareketlerini yola en hızlı ve doğru şekilde iletiyor. Michelin CrossGrip lastiklerinin çok kenarlı sırt deseni mükemmel çekiş gücü sağlıyor.

Michelin CrossGrip Buzlu Zeminde Güvenlik için Çivilenebiliyor

Michelin CrossGrip’in asimetrik yatay blokları, güvenlik için yüksek çekiş gücünün elzem olduğu kış koşullarında yol tutuşunu güçlendiriyor. Dönüş başına 196 sırt bloğu bulunan Michelin CrossGrip, böylece titreşimi azaltıyor ve sürüş konforunu arttırıyor. Delinmeye karşı dayanıklı olan bu Michelin lastikler, buzlu zeminlerde kullanılmak üzere çivilenebiliyor. Michelin CrossGrip, büyüme döneminde bitkilere verilen hasarı azaltmak için optimize edilmiş diş derinliği ile sunuluyor.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir