Petlas MultiAction PT565 Dört Mevsim Lastiği Çıkıyor

Binek araçlar için geliştirilen Petlas MultiAction PT565 , yılın 365 günü kullanım için sunuluyor. Dört mevsim güvenli sürüşe imkân tanıyan yeni Petlas dört mevsim lastiği , aynı zamanda doğa dostu özelliklere sahip. Firma, Ar-Ge ekibinin yoğun çalışmaları sonucunda geliştirilen Petlas MultiAction PT565’in yuvarlanma direncini önemli oranda azalttığını belirtiyor. Petlas, bunun özel yönlü sırt tasarımı ile sağlandığını söylüyor.  Yuvarlanma direncinin düşük olması, CO2 emisyonunun düşmesi ve aynı zamanda yakıt verimliliğinin artması anlamına geliyor. Bu sayede; lastiğin çevreyi daha fazla koruduğu belirtiliyor.

Petlas MultiAction PT565 4 Mevsim Güvenli

Yeni Petlas dört mevsim lastiği , aynı zamanda yüksek güvenlik sağlamak için tasarlandı. V şekilli olukları ile Petlas MultiAction PT565 , kar ve yağmur suyunun hızlı bir şekilde lastik dışına atılmasını sağlıyor. Firma yetkilileri, bu özel tasarımın suda kızaklama riskine karşı koruma sağladığını belirtiyor. Petlas dört mevsim lastiği , aynı zamanda; karlı zeminlerde de performansı yükseltiyor ve dengeli sürüş sağlıyor. Petlas MultiAction PT565 , sırtı üzerindeki kılcallar ile yılın dört mevsimi yol tutuşunu ve çekiş gücünü arttırıyor.

Yerli Lastik Petlas MultiAction PT565 Dünyaya Sunuluyor

Kırşehir’deki Petlas tesislerinde geliştirilen ve üretilen Petlas MultiAction PT565 , Finlandiya’da Testworld tarafından en zorlu kış koşullarında test edildi. Firma, yeni lastikler geliştirilirken temel önceliğin müşterilerin güvenliği ve konforu olduğunu söyledi. Petlas, MultiAction PT565’in yönlü tasarımı ile tüm bu beklentileri karşıladığını belirtiyor. Yeni Petlas dört mevsim lastiği , Türkiye’de üretilip dünyaya sunuluyor.

Yeni Petlas Dört Mevsim Lastiği Kışın Kullanılır mı?

Petlas dört mevsim lastiği , yol tutuşunu arttıran ve direksiyon hâkimiyetini yükselten özel lastik hamuruna sahip. 3PMSF ve M+S işaretlemelerine sahip olan Petlas MultiAction PT565 , kış lastiği uygulama sırasında yasal olarak kullanıma uygun. Firma, aynı zamanda yeni lastiğin sürüş konforunu arttırdığını belirtiyor.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir