Petlas Velox Sport PT741

Petlas Velox Sport PT741, Petlas tarafından adrenalin tutkunları için özel olarak geliştirilmiştir. Kompakt spor araçlar ve lüks sedan otomobiller için dizayn edilen lastikler, otomobillerinin hız limitlerini zorlamayı seven sürücülerin, tüm konfor, kontrol ve emniyet ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kesintisiz yol tutuş özelliği, benzersiz kavrama, direksiyon hakimiyeti ve üstün çekiş gücü ile adrenalin seven sürücülerin bir numaralı lastik tercihidir. Petlas Velox Sport PT741 yaz lastikleri, sunduğu yüksek konforun yanı sıra, yakıttan tasarruf edilmesini sağlayan özellikleri ile muadilleri arasında öne çıkmaktadır.

Lastiklerin sırt desen dizaynında yer alan mükemmel çizgiler ile bir araya getirilen özel hamur bileşeni lastiğe benzersiz yol tutuş kapasitesi sunar. Ayrıca Petlas mühendisleri tarafından ileri düzey bilgisayarlı sistemler ile geliştirilen FST teknolojisi sayesinde, Petlas Velox Sport PT741 kısa mesafede dahi güvenle fren yapılmasını kolaylaştırır ve ister kuru ister ıslak yol şartlarında olsun ani virajlarda üst düzey performans sunar. Düşük yuvarlanma direnci ve uzun kilometre ömrü sayesinde de güvenli sürüş özelliklerinden taviz vermeden yakıttan tasarruf edilmesini kolaylaştırır. Kauçuk yapısı ve sırt tasarımı sayesinde birçok testten de sınıfının en iyileri arasına girmeye hak kazanan Petlas Velox Sport PT741 lastikler, dünya çapında uzmanlığını kanıtlamış otoritelerden de tam not almıştır.

İstanbul Sanayi Odası tarafından seçilen Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında yer alan Petlas, dünya standartlarındaki üretimini hız kesmeden sürdürüyor. Yerli üretimin göz bebeği olan Petlas, dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak pazar payını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Yoğun Ar-Ge çalışmaları ve teknik donanımı sayesinde başta Türkiye’nin olmak üzere tüm dünyanın iklim ve yol koşullarını en iyi şekilde analiz eden firma, her türlü yol koşuluna mükemmel adaptasyon sağlayacak, benzersiz yol tutuş performansı ve üst düzey güvenli sürüş saplayacak lastikleri, güçlü bayi ve servis yapılanması ile kullanıcılara sunuyor.

Petlas’ın bir diğer avantajı ise araç kullanıcılarının en iyi lastiği en uygun fiyata alabilmelerini sağlamak. Bu anlamda Petlas Velox Sport PT741 lastikleri de rakipleri arasında sunduğu fiyat avantajı ile ayrılıyor. Kalitesi, dünya çapında bilinen lastik markaları ile eşdeğer olan Petlas lastikleri, yerli üretim olmasının avantajlarını da öne çıkarıyor. Türkiye koşullarını en iyi şekilde değerlendirerek üretim yapan Petlas’ın sunduğu Velox Sport PT741 lastiklerini tercih ederken bu koşulların göz önünde bulundurulması tavsiye edilir.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir