The Bend Michelin Ortaklığını Duyurdu

Michelin, The Bend Motorsport Park’ın resmi yüksek performanslı motor sporları lastiği tedarikçisi olmak için anlaşmaya imza attı. Anlaşma kapsamında Michelin The Bend Driver Experience programının ortağı ve tesisin araç filosunun lastik tedarikçisi rolünü üstleniyor.

Michelin The Bend için Yüksek Performanslı Lastikler Sunuyor

Bend’in yönetim direktörü Sam Shahin: “Prestijli ve dünyaca tanınan lastik ve motor sporları markası Michelin’i Driver Experience programının ortağı olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bunu motor sporları deneyimlerimizi güçlendirmek için önemli bir adım olarak görüyoruz ve dünya standartlarında bir marka olan Michelin ile The Bend Motorsport Park’ın dünya çapında bir mekân olarak değerinin daha fazla vurgulandığını düşünüyoruz. Michelin’in The Bend’in resmi yüksek performanslı motor sporları lastiği ortağı olması, ayrıcalıklı bir durum. Üyelerimize ve müşterilerimize yolda ve yol dışında sağlayabilecekleri destek düzeyinden ve pazarlama faaliyetlerinde Bend’i vurgulama düşüncelerinden çok etkilendik.”

The Bend Ödüllü Pisti ile Öne Çıkıyor

Michelin Avustralya’nın Okyanusya Pazarlama Müdürü Swaroop Tulsidas: “Sam Shahin ve The Bend ekibi, Avustralya’da eşi benzeri olmayan tesislerle ödüllü bir pist oluşturdu. Driver Experience için sunum ortağı olarak The Bend ile olan ilişkimizi güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz. Michelin, bu programın tüm otomotiv tutkunları için canlandırıcı bir sürüş deneyimi sağlayacağına inanıyor. Yolda veya arazide hangi koşullar olursa olsun, sürücüler Michelin ve BFGoodrich lastiklerinin inanılmaz yol tutuşları ve performanslarıyla sağladığı güveni hissedebilecekler.”

Driver Experience Ortaklığı Covid-19 ile Birlike Ertelenmişti

İlk olarak The Bend ve Michelin 2020’nin başlarında ortaklığı kabul etmişti ancak Covid-19 salgını hızla artarken her iki taraf da halk sağlığı ve güvenliği ile ilgili ortak endişeleri paylaştı ve programın ertelenmesi üzerine anlaştı. Hükümet ve sağlık görevlilerinin yeni Covid-19 tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ışığında, şimdi kısıtlamalar ve yeniden açılmak üzere belirlenmiş devlet sınırları ile birlikte hem Michelin hem de The Bend, ortaklığı duyurmak ve katılımı teşvik etmek için doğru zamanın geldiğini belirtiyor.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir