Yeni Hankook Instagram Hesabı Açıldı

Hankook Avrupa instagram hesabı, 8 Haziran’da açıldı. Güney Koreli lastik devi, artık içeriklerini Facebook ve Youtube’un yanı sıra Instagram’da da paylaşacak. Yeni @hankooktire.europe isimli instagram hesabında otomobiller ve otomotiv alanlarında bilgiler sunulacak. Aynı zamanda firmanın motorsporları ve diğer spor dallarındaki faaliyetlerine de yer verilecek.

Hankook Lastikler Hakkında Bilgi Sunacak

Hankook, bu yaz sosyal medyada daha fazla yer edinmeye başlıyor. Yeni instagram hesabında lastikler hakkında bilgiler ve otomotiv alanından paylaşımlar da bulunacak. Aynı zamanda üreticinin spor alanındaki başarılı sponsorluklarının görüntüleri de instagram hesabında kendine yer bulacak. Firma, öncelikle motorsporları olmak üzere spor alanında birçok başarılı sponsorluğa imza atıyor. Futbol ve dünyanın en dinamik sporlarından biri olarak kabul edilen buz hokeyi de bunlar arasında yer alıyor.

Hankook Sponsorluklarından Heyecan Verici Görüntüler Paylaşacak

Hankook, futbol alanında UEFA Avrupa Ligi, Real Madrid, Borussia Dortmund, SSC Naples ve AS Monaco ile başarılı sponsorluk ilişkilerini sürdürüyor. Bunun yanı sıra; Hankook, dünyanın en büyük buz hokeyi liglerinden biri olan KHL’nin (Kontinental Hockey League), de sponsoru. KHL’nin yanı sıra HC Davos ve International Spengler Cup ile yapılan işbirlikleri de instagram hesabından paylaşılacak. Yeni instagram hesabında yer alacak en önemli içerik temalarından biri de firmanın motorsporları alanındaki faaliyetleri olacak. Markanın bilinirliğini arttıran bu motorsporları etkinliklerinden heyecan verici görüntüler Hankook tarafından paylaşılacak.

Motorsporları ve Otomotiv Alanındaki Gelişmeler Sunulacak

Hankook Lastikleri Avrupa Başkanı Sanghoon Lee, şirket hakkında önemli bilgilerin Instagram üzerinden iletilmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Sanghoon Lee, bu sayede; yenilikler, lastikler, spor ve motorsporları alanındaki gelişmelerin gençlere ulaştırılabileceğini söyledi. Yeni @hankooktire.europe hesabını takip edenler, lastik ve otomotiv alanında gelişmeleri erkenden takip edebilecek ve ayrıntılı bilgiye ulaşma şansı yakalayacak.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir